תיבת צילום איכותית שעוזרת לפרויקטים קטנים

שימוש ב- lightbox לתמונות היא דרך מצוינת להדגיש את פרטי המוצר שלך מבלי להסיח את הדעת מהרקע. הנח את תמונות המוצר שלך בקופסת אור (הידועה גם כקופסה לבנה או אוהל אור) וצלם עד שיהיו לך תמונות מוצר מקצועיות עם תאורה טובה, צללים ורקע פשוט. אתה יכול גם להשתמש בכלים כמו Taler כדי להפוך את התמונות האלה לתוכן פרסום ומדיה חברתית.

תיבת צילום טובה מספקת הרבה אור בשווי לומן

כך שהמוצר שלך והמוטיב הכללי של התמונה שלך הם מוקד תשומת הלב של הצופים שלך. קופסאות אור משמשות לעתים קרובות בתמונות מוצרים ורישומים מקוונים באמזון ו eBay. צלמים מקצועיים משתמשים בקופסאות אור כדי להאיר את המוצר באופן אחיד.

לאלו מאיתנו שמצלמים את המוצרים המופיעים בפריטים המוצעים

התמונות הטובות ביותר הן אלה עם קופסת אור הדואגת לתנאי התאורה ו מכניס את המוטיבים שלנו לאור הנכון. אתה יכול לשים את המוצרים שלך בקופסת אור ולצלם. תאורת התאורה משפרת את תמונות המוצר שלך טוב יותר מאשר אם אתה משתמש במצלמה בטלפון שלך.

נוריות LED ועוד. שימוש בקופסאות אור טוב לצלם תמונות ייחודיות, אך רע להחליף אורות. תאורת תאורה זו לא משמשת רק בערכת הצילום של Lightbox, אלא אמורה לסייע גם בהדפסת מסך.

להלן דוגמא לתמונת מוצר. צולם עם תאורת האור שלנו בסמארטפון. קופסת אור, ידועה גם כקופסה לבנה או אוהל אור, היא קופסה ריקה עם צדדים לבנים שקופים ורקע לבן חלק.

במדריך זה נראה לך שלוש דרכים שונות לבנות תיבת אור DIY מחומרים בהם נעשה שימוש חוזר

כמו כן, נרכיב כמה טכניקות בסיסיות לשיפור החנות המקוונת וצילום המוצרים שלך, עם טיפים שלב אחר שלב כיצד ליצור תיבות אור משלך לתמונות מוצר DIY. קופסאות נורות LED עשויות להיראות מסובכות, אך זהו פרויקט אחרון שכדאי לנסות.

התמונות המודפסות שלך יכולות להיות בלגן לא מאורגן אם הן נמצאות במגירה

קופסה או ארון איפשהו בחייך. כדאי להוסיף כמה מכולות קטנות לתיבת התמונות שלך כדי לשמור על סדר. לילדים קטנים, אתה יכול להשתמש בתמונות שנכנסות לקופסה מבחוץ כדי לעזור להם לסדר אחריך.

כולנו אשמים בכך שצילמנו 20 תצלומים של אותה תצוגה על מנת להשיג את התאורה והזווית המושלמת לצלם תמונה שנראית כאילו המצלמה מחייכת

מחק את גלגלת המצלמות שלך וגבה את התמונות שלך בעזרת הטיפים המועילים שלנו לארגון תמונות לעותקים מודפסים ודיגיטליים, כך שתוכל לזכור זכרונות כרצונך. ניתן למחוק הקלטות מיותרות וניתן לארגן תמונות בסמארטפון לשימוש באלבומים.

השקיע בסט גדול של אלבומי תמונות תואמים לתיבת תמונות

קופסת אחסון תמונות בטוחה לאיכות ארכיון, מה שאומר שחומצה נטולת ליגנין, מה שמסייע להגן על התמונות הרופפות שלך מפני נזקים מכימיקלים קלים ולא בטוחים המצויים במעטפות ובאלבומי תמונות ישנים. מרפדים את מגירות שולחן העבודה, המשרד, ארון התיקים השטוח בנייר טישו או קרטון ללא חומצה, מלאו אותן במעטפות של תמונות שליליות, ויש לכם קופסת צילום.

הזן את האישור

כדי לשמור יותר מתיבה אחת של המועדפים שלך ולתת להם הרשאה לזרוק תמונות. הטיפים המועילים שלנו עוזרים לארגן תמונות, להדפיס עותקים דיגיטליים כך שתוכל לזכור זיכרונות כרצונך, לנקות את גליל המצלמות שלך, להגן על תמונות משפחתיות ולשמור על זכרונותיך היקרים.

אני יודע שיש לי הרבה אנשים שיש להם קופסאות גדולות של תמונות מודפסות שיכולות להיות אדירות לטפל בהן. כמארגן תמונות אישי מוסמך, פגשתי אנשים רבים שתמונותיהם המודפסות נעלמות לתוך שידות, קופסאות, ארונות ואפילו מתחת למיטה.

אלבומים משותפים יכולים לשתף פעולה אם אתה חכם, אך ישנן דרכים מוגבלות לאסוף תמונות כקבוצה. לתמונות עשויות להיות מיקומים, חותמות זמן או דרך אחרת לארגן תמונות עם תגים, מטא נתונים וקבצים אפשריים.

אם אתה מחפש תיקיות מגושמות של 3 טבעות

אלבומי תמונות שחיכו לך זמן מה, פנקסי זיכרונות שלך או מקום לאחסן את התמונות שלך טוב יותר מאשר קופסת נעליים מתחת למיטה, אחסון תמונות תיבה היא בחירה חכמה. קופסאות צילום, המיועדות לביסקוויטים גדולים, לחגים, לפזרים ולציוד, לא רק שקל למצוא אותן ולצפות בהן, אלא גם מלבנים הניתנים לערמה וקלים לאחסון. אם אתה מצלם עם מכשירים אלקטרוניים קטנים או מכשירי כף יד, קופסה פשוטה של 36 על 36 על 36 יכולה להיות יותר ממה שאתה צריך, אבל אם אתה יורה בבגדים או פריטים גדולים אחרים, אתה יכול לצפות לגודל ולעלות של תיבת התא שלך לְהַכפִּיל.

לעיון, אתה יכול להשתמש בריבוע האמצעי כדי לחשב את הגודל של צד אחד של תאורת ה- DIY שלך. הוסף דף קצף שחור לצידו של מוצר הצילום כדי ליצור קצה כהה סביב המוצר.

הכרטיס הלבן הפשוט הזה הוא משנן האור החשוב ביותר שיש לנו בסטודיו הצילום שלנו ובו אנו משתמשים לעתים קרובות. על ידי התאמת איזון הלבן של המצלמה שלך, תוכל לתקן את המראה שלה ולגרום לתמונות המוצר שלך להיראות מציאותיות.

תפריט נגישות