רופא שיניים מומלץ בישראל

בישראל מגוון רחב של רפואת שיניים ברמות איכות משתנות, ורופאי שיניים שהוכשרו בישראל מציעים כמה מהטיפולים התובעניים והאיכותיים ביותר. וינגרד נמצאת בדעיכה של תיירות שיניים כבר יותר מעשור, וזרים המחפשים רופא שיניים ישראלי מרבים לבקר באתר שלו בשפה האנגלית או במרפאה שלו בערד לצורך טיפול דחוף או חופשה בים המלח. רופאי שיניים ישראלים רשומים באתרי אינטרנט רבים לארגון טיפולים לזרים, כמו טיפול ישראל ושירותי קונסיירז' ישראל, מרכז תיירות שיניים.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

יש כל כך הרבה מרפאות שיניים לבחירה שזה יכול להיות מבלבל ומכריע עבור עולים חדשים ומקומיים ישראלים למצוא את רופא השיניים המתאים

רופאי שיניים מוסמכים תמצאו במרפאות שיניים ציבוריות ופרטיות כאחד. חשוב לציין כי בין המטופלים אשר מטרתם להעניק טיפול שיניים ניתן למצוא את רופאי השיניים הטובים, ההגונים והאמינים ביותר במגזר זה.

כ-85% מרופאי השיניים בישראל עובדים במרפאות פרטיות ובפרקטיקות קבוצתיות

השורה התחתונה היא שמטופלי שיניים בישראל, בין אם הם עולים חדשים, מקומיים או תיירים, יכולים להיות בטוחים בטיפול איכותי. עבודת שיניים זולה יחסית בישראל, ואנשים עושים את עבודת השיניים שלהם בחו"ל בארץ.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

למרות שטיפול שיניים למבוגרים אינו מכוסה על ידי מערכת הבריאות הלאומית המרשימה של ישראל

יש מגוון אפשרויות לרפואת שיניים ציבורית ופרטית. בישראל פועלות למעלה מ-5,000 מרפאות שיניים פרטיות ועוד כ-200 מרפאות המופעלות על ידי קופות חולים. עם זאת, מימון טיפולי שיניים מהווה מכשול למתן טיפול לאנשים עם SE נמוך, שכן מחלת שיניים שכיחה יותר בילדים מאשר בילדים ללא SE.

המחקר הנוכחי משלים את הספרות הקיימת במחקר אמפירי של עקרונות HBM וגורמים סוציו-דמוגרפיים ובריאותיים הקשורים להחלטתם של מבוגרים לעבור בדיקות שיניים שגרתיות בישראל

כלי שנבחר לניטור בישראל הוא מערכת השתלות השיניים וטכנולוגיית השתלים.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

בשנת 2007

טיפול שיניים לילדים נכלל לראשונה כהטבה בריאותית נוספת בתוכניות שמציעות קופות החולים לחבריהן. בעבר הוא לא נכלל בסל הקניות של שירותי הבריאות, מלבד ניתוחי פה ולסת לטראומה וגידולים וטיפול מוגבל בקבוצות ספציפיות כמו חולים אונקולוגיים. בשנת 2011 אישר ה-NIHP (המכון הלאומי למדיניות בריאות בישראל) מענק להערכת בריאות הפה של ילדים בני 6 במטרה לבצע רפורמה בטיפולי השיניים.

בניגוד לקנדה וארה"ב

מומחים לרפואת שיניים בישראל אינם דורשים הוכחות להתפתחות מקצועית כדי לשמור על רישיון רופא השיניים שלהם. הפטור מבחינת הקבלה לרפואת שיניים בישראל הוא מענה למחסור ברופאי שיניים בארץ ולדרישת ישראל לבחינות קבלה. החריגה אושרה בכנסת בשנת 2016 כתיקון לתקנת רפואת שיניים. הכללים החדשים מאפשרים לרופאי שיניים לקבל רישיון עיסוק ללא צורך בבחינה מעשית ותיאורטית ארוכה ומפרכת.

רופאי שיניים בודדים ומרפאות המציעות שירותי תיירות שיניים (ייעוץ באמצעות סקייפ או טלפון) גובים תשלום עבור תכנית טיפול מפורטת

עם השתתפות עצמית בחשבון הסופי. זה אומר שאתה יכול לקבל רופא שיניים אחר בכל פעם שאתה מבקר במרפאה.

מטופלים מעדיפים רופאי שיניים הדוברים את שפתם

מוסיף ד"ר דניאל בריס ממרפאת קיבוץ רמת רחל בירושלים. זה מוביל למרפאות המשרתות תיירים רופאי שיניים רוסים, צרפתים ואנגלו-סכסיים. באשר לעולה, רופא שיניים שעבר הכשרה קנדית במרפאת שיניים במרכז העיר ירושלים, הוא מרבה לשאול שאלות על רפואת שיניים בישראל מחבריו ילידי ישראל בעולים.

ממוקמת בראשון לציון

אדנטיקה סמיילס משלבת טיפול שיניים מומחה ומסור עם ציוד חדיש וטכניקות מתקדמות על מנת להבטיח את חווית השיניים האולטימטיבית למטופלים מרוצים בישראל. רופאי השיניים של Adentica Smile מיומנים בביצוע פרוצדורות סטנדרטיות כגון טיפולי שורש, הלבנת שיניים בלייזר והיגיינת שיניים רגילה. הם ידועים גם במומחיותם במקרים מורכבים במגזרי השיניים, הלסת והרוק. ראש צוות Adentica Smile הוא מומחה בתחום זה בנוסף להכשרתו לרפואת השיניים. אתה מרוויח מפיתוח מערכת יחסים עם רופא השיניים שלך, שהוא חיוני לטיפול שיניים טוב, שכן המשכיות היא גורם חשוב המועיל לבריאותך ולטיפול הכללי.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

מוסדות לגיטימיים

במקרים מסוימים בתי חולים, רשאים להפעיל רפואת שיניים קלינית ומרפאות שיניים. לרופאי שיניים בישראל יש פוטנציאל להרוויח שכר טוב בהשוואה למשכורות בתחומים אחרים. לעבור קצת יותר קשה עבור רופאי שיניים מבוגרים והמבחן קשור הרבה ליסודות שלומדים בתחילת לימודי רפואת שיניים.

מבתי שיניים ועד קיבוצים ומלונות נופש, ד"ר דניאל בריס אומר שרבים מהמטופלים שמגיעים לבקר בעוד חודש הם משפחות מהאזור.
למידע נוסף בתחום של רופא שיניים מומלץ בישראל באפשרותך לבדוק ב-

במחקר שנערך בקרב קשישים בישראל, 17% מהנשאלים דיווחו כי איכות חייהם הושפעה מהיגינת הפה או מבריאות השיניים, וכן 18% ברחבי העולם.