ככה תנקו את הסלון בביתכם

שמירה על הבית מסודרת עשויה להיראות כמשימה בלתי אפשרית, אך לא חייבת להיות זאת. למד כיצד לנקות את הסלון שלך מלמעלה למטה באמצעות רשימת הבדיקה הנוחה שלנו.

הסלון שלך הוא אחד החדרים הנפוצים ביותר בבית וזה שהופך לעתים קרובות לכאוטי ביותר. זהו המקום לארח חברים ובני משפחה ומקום להירגע אחרי יום ארוך.

השתמש ברשימה זו בחינם לניקיון שבועי של הסלון כדי להפוך את חדר הישיבות שלך ללא רבב מבלי לבזבז זמן. אם הסלון שלכם זקוק לניקוי אביב טוב, להלן 9 רעיונות פשוטים לוודא שהוא נראה ומרגיש כמו הטוב ביותר שלו.

ניקיון סלון כאשר אנו מבלים זמן רב בסלון שלנו, זה עלול להתבלבל וללכלך. לפי ויקיפדיה, הכל תלוי במי שמותר להשתמש בחדר ובאיזה חומר תופס אותו.

לא רק שאנו מספקים שירות ניקיון המאפשר לך לחיות את חייך

אלא גם אנו דואגים לשמור על ניקיון הבית, כך שאנו מהווים נקודת ביניים לכל הטיפים הדרושים לך לשמירה על ניקיון. בסלון, ואנחנו כאן לא רק כדי לעזור לך. כאשר אנו מנקים חדר בבית אנו מתחילים בשירות ניקיון הסלון שלנו על ידי ניקיון מלמעלה למטה, משמאל לימין, קורי עכביש, אור, מאווררי תקרה ועוד ועוד. עשינו עבודה מצוינת בשמירה על חדרי המגורים שלנו, אך לפעמים אנו זקוקים לתחזוקה רבה יותר.

ישנם מספר שלבים חיוניים לניקוי הסלון שלך

ותוכל לעבור כל שלב תוך מספר דקות או פחות. אם תעבור בכל חדר בבית כדי להתחיל בניקוי עמוק, עצות אלו יייעלו את התהליך. בדיקה כיצד לנקות את העומס נותנת לך מקום לניקיון אינטנסיבי בפועל של הסלון.

שטיפת בגדים

כלים ושואבי אבק משבוע לשבוע יכולה לעבור דרך ארוכה לתחזוק בית מסודר כל השנה, אך כדאי גם להשקיע את עצמך בחדרים שהוזנחו במהלך הניקיון השגרתי. כדי להעניק לחלל המגורים שלך קצת יותר אהבה, עקוב אחר הצ'ק ליסט הזה לניקוי הבית שלך באביב של כל שנה.

כשהעניינים קצת מבלבלים

הגדר חומרי ניקוי כך שתוכל לראות ולגשת לפריטים הדרושים לך בקלות. כאשר ילדים קטנים נמצאים בבית, וודא כי חומרי ניקוי מסוכנים נמצאים מחוץ להישג ידם ומאוחסנים בארון מאובטח. אסוף פריטים שהצטברו על הרצפה, על הדלפקים, על מפות שולחן או מתחת לרהיטים, כך שיהיה לך מקום לנקות.

קח כרית או כרית מהספה בסלון והיכה אותה נקייה בעזרת מקל מטאטא

אבק או פטמות נקיות, קישוטים ומנורות בחדר בעזרת שואב אבק או אבק. בעת ניקוי החדר באמצעות שואב אבק ומגב על הרצפה, הקפד להגיע לפינות המכונה בעזרת ידית הפריסקופ של הארכת הוואקום.

אתה יכול לשמור על החדר שלך נקי במשך זמן רב על ידי ניקיון כל 5-10 דקות

כדי שיהיה מסודר. הורידו את כל הרהיטים מהקירות ונקו אותם והחזירו למקום. החזירו את כל הפריטים הדקורטיביים כמו תחתונים ומנורות למקומות שלהם, תלו וילונות, נקו את העמודים והניחו ספרים ומגזינים על המדפים.

וודא שהפריטים שלך הולכים לאן שהם שייכים ועשו רושם ראשוני נהדר עבור המשפחה והחברים שלך

אתה יכול להשתמש או לשכור יחידת אחסון עצמי כדי להצהיר על ביתך ולספק בית לחפצים משומשים. וודא שיש לך מקום שבו המשפחה או האורחים שלך יכולים לאחסן את הנעליים שלהם לפני שהם ירמוסי לכלוך ודשא בבית הנקי שלך.

אין דבר מביך יותר מהדלקת מאוורר התקרה והורדת נתח אבק גדול על ראשי האורחים. רוב החדשים תוהים כיצד לנקות את המטבח והחדר אמבטיה ולהיפך. אם אתה מרים בימים אלה , ייתכן שאתה תוהה כיצד תוכל להעניק לסלון שלך ניקוי עמוק.

הניקוי יעיל יותר אם אתה בוחר במשימה (אבק, אבק, טיהור וכו '). ועשה זאת בכל חדר בבית. במקום לנקות את המטבח, חדר האמבטיה וחדר השינה.
למידע מורחב על ככה תנקו את הסלון בביתכם וניקוי ספה עליך לבקר ב- the-art-of-cleaning.co.il

אם תעשה את הניקוי הזה בצורה הזו

לא תרגיש כאילו אתה נמצא במחזור ניקיון אינסופי בו אתה מתחיל את אותן המשימות שוב ושוב. פעם אחת פרויקט הניקיון שלך הושלם, אתה יכול להתחיל לאסוף את הציוד והציוד הדרוש לך לביצוע העבודה. זה כולל ליטוש רהיטים, שואב זכוכית, שואב אבק עם כמה קבצים מצורפים, שני מטליות מיקרופייבר ושקית זבל קטנה. — – אתה לא צריך לשטוף כל פריט בסלון שלך כל שבוע, אבל אתה יכול מתכנן לנקות דברים כגון כדורים וכריות כל כמה שבועות. אם אתה זקוק לעזרה בפרויקט הניקיון שלך, תוכל לפנות לשירותי הניקיון של Cleanzen. צור קשר עם עוזרת הבית שלך ושוחח על תוכנית ניקיון ועלויות המתאימות לאורח החיים שלך ולתקציב שלך.

בחירת שולחן המיטה הנכון תעזור לך לארגן את החדר שלך. אתה יכול גם להביא רענון חדרים הגון או אגרטל של פרחים טריים ויפים להרים את מצב הרוח שלך.

לאחר שהוספת זמן נוסף לניקיון המטבח שלך לאחר כל ארוחה, לעולם לא תצטרך להתמודד עם בלאגן עצום באחד החדרים החשובים ביותר בבית שלך. כשאתה גר לבד, עליך להיות בעל נטייה לשמור על הכל תחת שליטה.