ייעוץ לגבי ריצוף לבית

רצפות אריחי חרסינה הן אופציה נחמדה לאזורים עמוסים ולחות בבית. אריח כלי החרסינה מחרסינה מותאם באופן טבעי לאזורים בתנועה רבה בבית ומעלה את כל שאר הריצוף בבדיקות עמידות בפני שריטות ובדיקות, אומרת ג'ואן מוראטור, מהנדסת הבדיקות הבכירה שלנו ברצפה.

אם אתה צריך להתאים ריצוף ישן יותר בבית, שים לב לעץ מלא או אריחי אבן טבעית. בכל הנוגע לרצפות האבן, אבן גיר, צפחה, שיש ואריחי טרקוטה מעניקים אופי וחמימות למטבח, לחדר הרחצה ולמסדרון ומוסיפים נופך אלגנטי לסלון.

אריחים וויניל הם חיפויי הרצפה העמידים ביותר עבור כניסות ומבואות. אם בחרתם את הרצפה במערה או בחדר המשפחה, כדאי לשקול שטיח ויניל.

לוחות רצפת ויניל הם אחד מהסוגים הפשוטים ביותר של חיפויי רצפה שתוכל להניח בעצמך. סוגים עמידים כגון אריחי ויניל, אריחי ויניל וריצוף למינציה דורשים מעט או ללא תחזוקה.

ששת חומרי הרצפה הפופולריים ביותר המשמשים בבתים הם עץ פרקט קלאסי ורבד ידידותי לסביבה

תשכח מכיסויי הרצפה המצהיבים והדלילים של העבר; שני החומרים הללו מציעים כיסויי ריצוף זולים ועליזים יותר, עמידים, דוחים מים, נוחים לטיפול, חסכוניים לרכישה, והוויניל בפרט מחקה עץ ואבן. תסתכל בכל מגזין או אתר ותראה מגוון חיפויי רצפה אחרים, כגון אריחי אבן, בטון צבעוני, טרצו ורצפות גומי.

לבחירת הרצפה הנכונה לביתך יכולה להיות השפעה רבה ולשנות את האופן בו הבית שלך נראה ומרגיש לכל מי שנכנס לביתך

לפני שתגדיל את עצמך, עליך להקדיש זמן רב לצפייה בסרטונים ולהחליט איזה סוג של ריצוף הוא הטוב ביותר עבור הבית שלך. זה משהו שאתה צריך לעשות נכון בפעם הראשונה שאתה גר שם, אבל ההחלטות שלך ייקחו זמן.

ההצעה מהמצב היומי שלך היא נקודת מוצא טובה כאשר אתה חושב על סוג הרצפה שאתה בוחר עבור כל חדר. קח צעד אחורה והסתכל על המצב הייחודי שלך.

בחירת הקומה הנכונה לחדר ספציפי בבית יכולה להיראות כהחלטה מרתיעה

אם אתה בעל בית מקצועי המחפש למצוא את הרצפה הטובה ביותר עבור כל חדר, אתה עשוי לגלות כי מציאת הקומה המתאימה לכל סוג חדר יכולה להיות מכריעה בשל עשרות החומרים הקיימים. עם זאת, אין מידה אחת שמתאימה לכולם בבחירת הריצוף הנכון לביתכם, ותבינו מהר שיש עצות ספציפיות לכל שימוש בחדר, מיקום בבית, תקציב וסגנון הרחוקים מלהיות אוניברסליים.
עבור עוד פרטים נוספים על שיפוץ חדר אמבטיה ניתן לבדוק כאן: theguru.co.il

חלק מהחדרים בבית שלך מתאימים לסוגים שונים של ריצוף. רצפות למינציה, אריחים, ויניל ועץ הם פתרונות ריצוף לכל חדר. בואו נסתכל על החדרים המרכזיים בבית ונצמיד אותם לאפשרויות הרצפה הטובות ביותר בזמן העבודה.

רצפות אבן טבעית או עץ פועלות בצורה הטובה ביותר

למשל, בחדרי משפחה פתוחים כגון המטבח, חדר האוכל והסלון. באזורי מגורים, אוכל ומטבח בחלל פתוח זה הכי טוב להגדיר את שטח המגורים כשטח מנוחה כחיפוי רצפה רך במקום להניח את המטבח או רצפות עץ עם שטיחים גדולים כדי לבצע את העבודה.

סוגי הריצוף הנפוצים ביותר לבתי משפחה בבתים מודרניים שזוהו על ידי ConsumerReports.org הם עץ מלא ועץ מהונדס

בחדרי ילדים מעשי יותר לעבוד עם חיפויי רצפה פחות עתירי תחזוקה כגון לינוליאום בדוגמת גומי, מראה עץ או אריחי ויניל מפוארים. חיפוי הרצפה הטוב ביותר במרתף הוא אריחים, למינציה או עץ טכני.

סוג הרצפה שתבחר לבית שלך יכול לשמש רקע לשאר עיצוב הפנים החדש שלך. שאול מציין שרצפות עץ, אותן ניתן להניח בדוגמאות רבות, מוסיפות סגנון והשפעה לחדר. ערבוב והתאמת סוגים שונים של רצפות בבית מבטיח מראה מלוטש ללא הוצאות גדולות.

חשוב על כמה תועלת תהיה לרצפה שלך ואילו פעילויות יתקיימו בחדר מסוים. לדוגמה, אם יש לכם רצפות פרקט בסלון שלכם, המשמעות היא נשיאת רצפה זו מהסלון אל חדר האוכל והמטבח.

עכשיו שאנו יודעים קצת יותר על הסגנון, החדר והפרקטיות של כל חדר, נוכל להתחיל להסתכל על סוגי הריצוף השונים הקיימים. העדיפות העיקרית שלך היא למצוא את סוג הריצוף הזול ביותר לבית שלך, אז חפש ויניל.

ריצוף גומי אלסטי הופך גם

הוא לאופציה פופולרית לבתים מכיוון שהוא זול ותוספת מגניבה ופרקטית למשחקיות ועוד. עם זאת, כדאי לעבור על מדור העונה האחרונה של יצרני האבן והרעפים כגון אריחי Fireclay ו- TileBar כדי לבדוק אם אתה יכול לחסוך בסוג הרצפה שמוכחת ותבצע את ההשקעה שלך בטווח הארוך. אם אתה מעוניין להחזיר כיף למטבח שלך, פנה למומחה הריצוף שלך או לשותף עם החבר'ה הטובים כדי לעזור לך לבחור את הרצפה הטובה ביותר לעבודה שלך.

סמואל וויגלי מדווח כי רוכשי דירות מוכנים לשלם עד 2,080 דולר לדירה עבור קרקע מסוג זה

הקולוסיאום המתובל באריחי ויניל יוקרתיים (LVT) מספקים עץ למראה נהדר ומהווים אפשרות שימושית לחדרי שירות. המשמעות היא שרצפת הסלון שלך יכולה להיות בצבע עץ כהה עם עץ קשה וכהה, בעוד שחדר האוכל שלך יכול להיות בהיר או השלמה אחרת לגוון הסלון.
למידע נוסף אודות ייעוץ לגבי ריצוף לבית ושיפוצניק כדאי לבדוק ב- theguru.co.il

תפריט נגישות