הפקות אירועים

ראשית, ברור, בין היתר, כי הייצור מייצר עקרון מלכתחילה, ומטרותיו נובעות מהעיקרון עצמו, שהוא הסוף.

גורמי הייצור הם גורמי הקלט הדרושים ליצירת סחורות ושירותים. בסופו של דבר, טכנולוגיה וכסף הם גורמי ייצור. כסף אינו גורם ייצור מכיוון שהוא אינו מעורב בייצור סחורות או שירותים.

ככל שהדרישות של חברות משתנות עם הזמן, גם החשיבות היחסית של גורמי הייצור משתנה. פריון הגורמים הכולל של חברה או מדינה הוא הצמיחה שלה.

גורמי הייצור הם מושג כלכלי חשוב המתווה את האלמנטים הדרושים להפקת מוצר

שירות או מכירה. עבדתי בהפקות בע"מ במשך 15 השנים האחרונות, ולמען האמת, אף אחד לא יכול לסמוך עלי. חברות הפקה עושות סרטונים שחוזרים על המידע באתר שלך לרוב.

יש לנו מזל שיש לנו מגוון אתרי ייצור בהם נוכל לעבוד

החל מקופסה שחורה של 100 מושבים בבניין לאמנויות יפות ועד אולם קונצרטים בן 1,200 מושבים במרכז אנדרסון לאמנויות הבמה. אני מתנצל בפני חבר הכבוד על העיכובים שעלולים להתרחש בהכנת הדו"ח שהעברתי לרשותך.

לייקה הפקות

היא חברת בידור הודית שהוקמה בשנת 2014 על ידי סובסקאראן אליראחה. אני שמח ש Archewell Productions התחברה עם הפלטפורמה ברמה עולמית נטפליקס ומפיקים מדהימים כדי להביא לך סדרת אנימציה על הרפתקאותיה הגבורה של ילדה בת 12 בהשראת כמה מהנשים המשפיעות ביותר בהיסטוריה. הייצור נורה במקסיקו אך הופסק השבוע לאחר ששחקן שחוסן נבדק חיובי ל- COVID-19.

החזרות להפקת האביב יתקיימו בסוף סמסטר הסתיו. RED Productions היא חברת הפקת וידאו עם משרדים בדאלאס, פורט וורת 'ולוס אנג'לס.

Lyca Productions

תת-קבוצה של Lycamobile, עוסקת בייצור והפצת סרטים טמילים מהודו. שמעתי כי סטרימרים שואפים לשמור על חריגים נדירים ומוגבלים מסיבות רפואיות, דתיות או קשורות לגיל, אך היו כמה מקרים של ייצור סדרתי. ייצור סדרת Starz UCP Gaslit פעל בהתאם למדיניות כללית של חיסון חובה לכל חברי השחקנים בהפקותיהם בארה"ב שבאו עמם במגע על הסט.

תיאטרון מעביר רגשות, מעורר רגשות גדולים ומציע חוויה משעשעת לכולם ומה שביניהם. תיאטראות המעבירים רגשות, מעוררים רגשות גדולים ומציעים חוויות משעשעות.

אתה סומך עלינו שנספר את הסיפור שלך ואנו לוקחים עליו אחריות

שירותי תיאטרון דרגון (DTS) מחברים עסקים, אירועים וקהילות באמצעות ראיית הערכים והכישורים שיש לאנשי מקצוע בתיאטרון. במשך הזמן, עבדנו קשה לבניית מוניטין של מצוינות ולספק שירות באיכות גבוהה ללקוחותינו.

תחת המוטו דגירה

השכלה, חדשנות, עבודתנו נועדה להפגיש אנשים ממקומות לא סבירים. פרל היא כותרת עבודה לסדרת אנימציה על הרפתקאות הגבורה של ילדה בת 12 בהשראת כמה מהנשים המשפיעות ביותר בהיסטוריה. הסיפור לוקח את הקורא למסע ממוזיקאי כבד מוזיקה, מבצע, איש אלוהים ליזם מקסיקני-אמריקני מצליח, מהחיים לחיים ומשקף את עליות ומורדות החוויה של הצלחה מתוצרת עצמית.

הקורא זוכה לתחושת אנושיות חזקה ולהבנה מעמיקה יותר עד כמה החיים יקרים וחולפים בעת קריאת זכרונותיו

ממבקרי קונצרטים זועמים ועד סערות אלימות המבנים שלנו עמדו במבחן הזמן. הקומדיה של הולו "התעורר, עצור סרטים" עוסקת במקרה חיובי ל- COVID-19.

אשלנד רוצה לחגוג את ה -19 ביוני, מכיוון שהוא עומד להפוך לחג פדרלי אמריקאי חדש. הקלטה של אתיס ביצ'ה תהיה זמינה בין ה -1 ל -8 בפברואר 2021. זה אמור להיות המסך לערב.
למידע נוסף בתחום של הפקות אירועים באפשרותך להעיף מבט ב-

תפריט נגישות