המדריך המלא לקבוצות קנאביס במדיה החברתית וכיצד הן מעצבות את התעשייה

קבוצות קנאביס

קבוצות קנאביס

המדיה החברתית הייתה חלק מרכזי בתעשיית הקנאביס מאז הקמתה. זהו מקום מצוין עבור חברות קנאביס להציג את המוצרים שלהן בפני הצרכנים, ולצרכנים להתחבר למותגים שהם אוהבים.

מאמר זה ייתן לך סקירה כללית של האופן שבו קבוצות קנאביס ברשתות החברתיות עיצבו את התעשייה, ומה אתה יכול לעשות כדי לגרום לחברה שלך להיות מעורבת יותר במדיה החברתית.

למה קנאביס צריך נוכחות ברשתות חברתיות?

קבוצות קנאביס הן קבוצות מדיה חברתית המספקות לחובבי קנאביס פלטפורמה לחלוק את החוויות והידע שלהם. קבוצת הדשא היא דוגמה לקבוצה כזו.

קבוצת הדשא היא קבוצת פייסבוק לחובבי קנאביס, בה הם יכולים לפרסם על החוויות שלהם עם זנים שונים של מריחואנה ולדבר על היתרונות של השימוש בקנאביס באופן כללי.

נכון לעכשיו, קיימים ערוצי מדיה חברתית רבים אחרים של קנאביס, אך לא כולם מתמקדים אך ורק בלגליזציה של מריחואנה. חלקם מתמקדים ביתרונות רפואיים או אפילו רק בתרבות סביב הגראס.

קבוצת הדשא היא פלטפורמת מדיה חברתית קנאביס. הם קבוצת המדיה החברתית הראשונה שמתמקדת בקנאביס, שמטרתה להפגיש בין חובבי קנאביס ולעזור להם להתחבר זה לזה.

יש יותר מ-3 מיליון אנשים בארצות הברית שמשתמשים במריחואנה על בסיס קבוע. נכון לנובמבר 2016, ישנן שמונה מדינות שבהן מריחואנה פנאי עברה לגליזציה. משמעות הדבר היא שיש ביקוש הולך וגובר למידע על העשב, שלא זוכה לכלי התקשורת המסורתיים.

כיצד קבוצות קנאביס עוזרות למותגים להגיע ישירות לצרכנים

תעשיית הקנאביס פורחת. הלגליזציה של מריחואנה במדינות שונות הביאה לעלייה במספר קבוצות העשבים, שהן קבוצות עשבים פופולריות מאוד המסייעות למותגים להגיע ישירות לצרכנים.

כך פועלות קבוצות גראס: הן קהילות מקוונות שבהן חובבי קנאביס חולקים מידע על סוגים שונים של מוצרי ומותגי קנאביס, ומקדמים את האהובים עליהם. קבוצות גראס הן דרך מצוינת לחברות להגיע ללקוחות שאחרת עלול להיות קשה להגיע אליהם בגלל שהם לא משתמשים במדיה חברתית או שאין להם הרבה חברים ברשתות החברתיות.

הקדמה: מה ההבדלים בין טלגרם לוואטסאפ?

האפליקציה WhatsApp היא אפליקציית הודעות שקיימת כבר 10 שנים. היא נוסדה על ידי יאן קום ובריאן אקטון, ששניהם היו עובדים לשעבר של יאהו! בשנת 2009. כיום וואטסאפ נמצאת בבעלות פייסבוק. לוואטסאפ יש למעלה ממיליארד משתמשים פעילים מדי חודש ברחבי העולם והיא אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר בעולם.

הWhatsApp היא אפליקציית הודעות שנוצרה בשנת 2009. יש לה למעלה מ-1.5 מיליארד משתמשים פעילים מדי חודש והיא אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר בעולם.

היא נרכשה על ידי פייסבוק ב-2014 תמורת 19 מיליארד דולר.

טלגרם הוא שירות הודעות מיידיות מבוסס ענן שנוצר בשנת 2013 על ידי Telegram Messenger LLP, ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח שבסיסו בברלין, גרמניה. ל-Telegram Messenger LLP יש כתובת רשומה ב-Berliner Strasse 20-21, 10119 ברלין, גרמניה. טלגרם מציעה הצפנה מקצה לקצה עבור כל ההודעות הנשלחות באפליקציה כדי להבטיח אבטחת נתונים משותפים בין משתמשים.

יש לה למעלה מ-200 מיליון משתמשים פעילים חודשיים והיא אפליקציית ההודעות השנייה הפופולרית בעולם. הוא פותח על ידי היזם הרוסי פאבל דורוב, שגם הקים את Vkontakte, אתר המדיה החברתית הגדול ברוסיה, לפני שעזב את תפקידו כמנכ"ל טלגרם כדי להתמקד בפרויקטים אחרים.

כיצד ליצור קבוצת טלגרם או WhatsApp למשתמשי קנאביס?

כדי ליצור את הקבוצה, עליך להוריד את האפליקציה בטלפון שלך ולאחר מכן לכתוב את שמך בשורת החיפוש. לאחר מכן, זה ייתן לך רשימה של קבוצות זמינות. לאחר מכן הקלד "קנאביס" ובחר את הקבוצה שאליה תרצה להצטרף.

טלגרם היא אחת מאפליקציות המסרים הפופולריות ביותר ברוסיה ובמדינות אחרות. הוא נוצר על ידי מפתח רוסי בשם Pavel Durov בשנת 2013. טלגרם הוא שירות הודעות מיידיות מבוסס ענן עם התמקדות באבטחה ומהירות. טלגרם נוצרה כדי לאפשר למשתמשים שלה לשלוח הודעות ללא כל חיובי נתונים או הגבלות מהמכשיר הנייד או המחשב השולחני שלהם.

אפליקציית WhatsApp Messenger היא אפליקציה לסמארטפונים המאפשרת לאנשים להחליף הודעות טקסט, תמונות, סרטונים, הקלטות אודיו, מסמכים,

מהם היתרונות של הצטרפות לקבוצת קנאביס בטלגרם?

גראס הוא חוקי במדינות ומדינות רבות, אך הוא עדיין לא חוקי ברמה הפדרלית. זה אומר שאנחנו לא יכולים לדבר על גראס בגלוי בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר. אז אם אתה רוצה לדבר על גראס, אתה צריך להצטרף לקבוצת קנאביס בטלגרם.

ישנם יתרונות רבים בהצטרפות לקבוצת קנאביס בטלגרם. אבל הדבר הברור ביותר הוא שאתה יכול לדון בגראס בגלוי בלי שום חשש לאיסור או דיווח. יתרון נוסף הוא שיש קבוצות פעילות רבות שבהן אנשים חולקים את הידע שלהם על גראס עם אחרים. אתה יכול אפילו למצוא כמה קבוצות המאפשרות לחברים למכור מריחואנה בינם לבין עצמם (סוחרי גראס).

המדריך המלא לקבוצות קנאביס בטלגרם ובוואטסאפ

תעשיית הקנאביס משגשגת והדבר ניכר במספר הקבוצות בטלגרם ובוואטסאפ. קבוצות אלו מיועדות לכל דבר, החל מקבלת עצות כיצד לגדל גראס ועד היכן למצוא את העסקאות הטובות ביותר.

עלייתן של קבוצות קנאביס בטלגרם ובוואטסאפ

עם הלגליזציה של קנאביס בקנדה, קבוצות קנאביס בטלגרם ובוואטסאפ הפכו פופולריות. קבוצות אלו מציעות מקום לאנשים לחלוק את הניסיון שלהם עם התרופה ולספק מידע על זני קנאביס ונושאים קשורים אחרים.

קשה לומר אם הקבוצות הללו הן דבר טוב או לא. מצד אחד, הם מאפשרים לאנשים להתחבר אחד לשני ולשתף בחוויות שלהם עם קנאביס. מצד שני, הם יכולים גם לקדם שימוש בסמים בקרב בני נוער וילדים שעלולים להיות צעירים מכדי לצרוך אותם בצורה אחראית.

עלייתן של קבוצות קנאביס בטלגרם ובוואטסאפ נתנה לאנשים בעלי תחומי עניין דומים פלטפורמה לחלוק את חוויותיהם, ללמוד עוד על הצמח ולהתחבר לאחרים שמתעניינים בקנאביס. זוהי דוגמה לאופן שבו ניתן להשתמש בטכנולוגיה ליצירת קהילות.