הלבנת שיניים לבד בבית

מהפכה מתחוללת בשוק מוצרי הלבנת שיניים לבד בבית, המאפשרת לצרכנים להלבין את השיניים בבית מבלי לפנות לרופא שיניים מקצועי או למרפאת שיניים. אמנם הלבנת שיניים לבד בבית בבית היא פחות יקרה ונוחה יותר, אך היא עשויה שלא להיות יעילה כמו טיפולי שיניים במשרד. למעשה, הלבנת שיניים לבד בבית מקצועית מושמעת לרוב כיקרה יותר מטיפולים ביתיים בהשוואה למוצרים ברמה נמוכה יותר להלבנת שיניים לבד בבית בגלל מחירם הגבוה יותר.

כפי שאתה יכול לראות

ישנן מספר סיבות מדוע כדאי לבחור בהלבנת שיניים לבד בבית מקצועית על פני סטים להלבנת שיניים לבד בבית ומוצרים לבית ומדוע זה טוב יותר לבריאותך מאשר טיפולים ביתיים. אסביר את היתרונות והחסרונות של כל שיטת הלבנת שיניים לבד בבית ומקווה שתשכילו עד כמה שאוכל להחליט איזו שיטת הלבנת שיניים לבד בבית מתאימה לכם. במקום לקנות מוצר בבית מרקחת שעלול לגרום נזק לשיניים או לא, הלבנת שיניים לבד בבית מקצועית תקווה אותך ישירות לרופא שיניים מקצועי או למרפאת שיניים לטיפול מלא, במקום להשתמש רק במשחת שיניים או במי פה שמפורסמים בזכות זה. אפקט "הלבנה". הטיפול ההלבנה החסכוני ביותר הוא פשוט באמצעות משחות שיניים ושטיפות פה, המפורסמות כ"טיפולי הלבנה ".

זכרו שהלבנת שיניים לבד בבית מקצועית יקרה בהרבה מ"פס הלבנה "או אפילו משחת שיניים או מי פה. היתרון העיקרי בהלבנת שיניים לבד בבית מקצועית הוא שלוקח זמן רב יותר, מה שלרוב מצריך מספר סטים בכדי להשיג ולהשאיר את ההלבנה בפתרון ביתי.

אם אתה מנסה להלבין את השיניים רגע לפני פגישה גדולה או פגישה

או אפילו אחריה, יש סיכוי טוב שההלבנה תתבצע במשרד רופא השיניים שלך. הסיבה שבגללה השיניים בבית הלבנה בבית לעיתים רחוקות עובדת מכיוון שהיא לא מבזבזת מספיק זמן על השיניים לפני שהיא מבצעת את ההלבנה. מכיוון שתהליך ההלבנה יכול לגרום לשן שלך להיות רגישה, רצוי להלבין אותה ואף לקבל ממנה דחיפה זמנית נוספת, גם אם זה רק למספר דקות.

אם אתם רוצים להלבין את השיניים בבית

מומלץ להשתמש בשירותי הלבנת שיניים לבד בבית מהטובים ביותר בשוק, כמו למשל הלבנת הבית. לאלו שמעדיפים להלבין את שיניהם מנוחות ביתם על פי לוח הזמנים שלהם, אנו מציעים מגוון דרכים להשתמש בשיניים לבנות בביתכם ובאותה עת.

אם אתה מעוניין בהלבנת שיניים לבד בבית במרפאה אך ברצונך להתחיל בבית

קבע פגישה עם הספק שלנו ובדוק איזו שיטה מתאימה לך ביותר. אם אתם רוצים שיניים לבנות יותר אך מעדיפים לעשות זאת בקצב שלכם מבלי שתצטרכו לקבוע פגישה עם שירות הלבנת שיניים לבד בבית מקצועי, צרו איתנו קשר.

יש כיום כמה טכניקות הלבנת שיניים לבד בבית DIY שעוררות תחושה

אחת מהן אבקת הלבנת שיניים לבד בבית פעילה. שיטת הלבנה זו בבית משתמשת ברצועת ג'ל הלבנה שנדבקת לשיניים. להלבנת השיניים, מלאו מגש בג'ל מולבן ובתמיסה עדינה אך יעילה המכילה מי חמצן, המלבין כתמים על השן. כיוון שהלבנת השיניים במרפאה יכולה לחדור עמוק יותר אל פני השטח של השן בריכוז התמיסה, השיניים נשארות לבנות יותר מאשר בשיטה של הלבנת שיניים לבד בבית בבית.

תוכלו להשיג מגש הלבנה מחנות רופא השיניים ולמלא אותו בג'ל ההלבנה שתוכלו למלא איתו לפני שמורחים אותו על השיניים

כדי להשיג תוצאות מקצועיות בהלבנת שיניים לבד בבית בבית, כדאי להשתמש בערכת הלבנת שיניים לבד בבית המשתמשת במגש אוראלי המותאם במיוחד בשילוב ג'ל קרבמיד פרוקסיד 21%. השורה התחתונה היא שלא כל החולים יזדקקו למגש הלבנת שיניים לבד בבית כדי להשיג תוצאות הלבנה מיטביות. במקרים רבים, חלק מהמטופלים כלל אינם זקוקים להלבנת השיניים, גם אם הם מבצעים את ההלבנה במשרד – בבית.

כדי למקסם את התוצאות של הלבנת שיניים לבד בבית מקצועית, רופא השיניים שלך ייתן לך ערכת הלבנת שיניים לבד בבית לבית. לאחר שביצעת הלבנת שיניים לבד בבית מקצועית, אינך צריך עוד לדאוג להלבנה אחרת של צרכנים.

ניתן להציע לך ערכת הלבנת שיניים לבד בבית עם שדרוג חיוך מלא, כמו גם ערכת הלבנת שיניים לבד בבית בחינם לבית.

אם לאחרונה ניקית את השיניים באופן מקצועי ועדיין אינך מרוצה מצבע השיניים שלך

עליך לשקול הליך הלבנה במשרד השיניים שלך. תרופות טבעיות הן בחירה טובה אם אתם מחפשים תרופה שניתן להשתמש בה בשיניים לבנות יותר בבית, מכיוון שהיא זולה יותר ממה שהייתם מצפים מרופא שיניים והרבה יותר יעילה. אחד היתרונות החשובים ביותר של מוצרים להלבנת שיניים לבד בבית לבית הוא שאתה מקבל את התוצאות הטובות ביותר בעת ביקור אצל רופא השיניים שלך, במיוחד אם אנו רוצים שילבנו את השיניים. אתה יכול לבקש מרופא השיניים שלנו את מוצרי הלבנת השיניים עליהם הוא ממליץ על פי צרכיך האישיים והיסטוריית השיניים שלך.

 

תפריט נגישות