אירועי חתונה

השושבינות ומשפחת הכלות הן אלה שמארגנות את האירוע, מה שאומר שזה דבר אחד פחות להדגיש. מקלחת כלות היא חגיגה שלפני החתונה בה הכלה והאורחים מביאים מתנות ואוכל. הכלה מארחת מסיבה לפני החתונה ומזמינה את השושבינות, בנות הפרחים, אמו של הכלה וקרובי משפחתה של החתן, שבדרך כלל אינן נוכחות במסיבת כלות.

מסיבות לפני החתונה יכולות להתקיים בבית או באחד הפאבים הקטנים

המסעדות או הבתים ההיסטוריים של המארח. אירוע חתונה ידוע גם כארוחת שושבינה, חגיגה לכלה ולמסיבת הכלות שלה. מסיבת רווקים או מסיבת רווקים בדרך כלל מתוכננת לעוזרת הבית ולחתנים וגם לאורחי החתונה.
על מנת לשמוע מידע בנושא של אירועי חתונה שלהם ואירועי חתונה יש לגשת לאתר provent.co.il

הזוג הטרי בוחר ברשימת אורחים המורכבת מחבריהם הטובים ביותר

חברי מסיבת החתונה שלהם, בני דודים וקרובי משפחה קשישים, קרוביהם ובן זוגם לעתיד. מסיבות חתונה בדרך כלל מארחות מסיבת רווקים ומסיבת רווקים. מסיבות הרווקים, המתארחות אצל החתן והשושבינות של מסיבת הרווקים, מתקיימות בדרך כלל שבוע לפני החתונה.

המסיבה יכולה להיות מהודרת או מזדמנת כפי שהכלה רוצה ולכלול רק אורחי חתונה

נסו לתכנן את המסיבה בסוף שבוע מחוץ לחגים או חודש לפני החתונה. אירועים מתוזמנים עוקבים אחר כללים מסוימים כיצד הכלה צריכה לברך את אורחי החתונה, ואחריה אוכל, משחקים ומתנות.

זוהי חגיגה אינטימית שיכולה לכלול בני משפחה קרובים של מסיבת החתונה או אירוע גדול יותר עם כל רשימת האורחים

בין תאריך החתונה לחודשיים או שבועיים לפני, הכלה מתקלפת במתנות. מקלחות יכולות להתארח על ידי חברי מסיבת החתונה שלהם, עוזרת כבוד ומקלחות שושבינות, מקלחות כלה או מקלחות של הורים או חברים וקרובי משפחה אחרים.

מסיבות אירוסין מהוות הזדמנות למשפחה ולחברים לחגוג את ההודעה האחרונה על אירוסין. זוגות יכולים לחגוג באירועים כמו מסיבות אירוסין, ארוחות חזרות והבסיס. מסיבת קבלת פנים דומה למסיבת אירוסין, אך אורחים חוגגים עם אחד כזוג.

אחת המסיבות הפופולריות ביותר לפני החתונה

78 אחוז מהזוגות המאורסים ערכו מסיבת רווקים או מסיבת רווקים בעבר. מכיוון שאולמות רבים סגורים בגלל מגבלות רעש, חתונות הפכו לאירוע פופולרי יותר לאחר רוב החתונות. מסיבת אירוסין מסיבת אירוסין היא אחד האירועים הבודדים שלפני החתונה שתוכלו לערוך כזוג.

אירוע כמו ארוחת חזרות

היא הדרך המושלמת לערוך חתונה ברגע האחרון ולוודא שהכל מוכן ליום הגדול. מסיבת האפטר, הנערכת על ידי הזוג הטרי ומסיבת החתונה, פתוחה לכל אורחי החתונה והיא פופולרית בקרב קבוצת חברים צעירה יותר. חלק מהחתונות במסעדות חורגות מהעוצר הרגיל של 22:00 ומסתיימות בחצות.

ברים ומסעדות בניו יורק יוכלו לסעוד בבית כבר ב -14 בפברואר

וניתן יהיה לקבל חתונות עד 150 איש ברחבי הארץ בחודש הבא, על פי אנדרו קואומו. אנדרו הודיע ביום שישי כי הוא יאפשר לברים ולמסעדות בניו יורק לפתוח מחדש את חדרי האוכל שלהם בכמות של 25 %, ולהחזיר את האיסור ברחבי העיר על שירותים פנימיים שהציג כשהמחירים עלו במדינות. קואומו גם הודיע על תוכניות ביום שישי לאפשר חתונות החל מה -15 במרץ – אם יעקבו אחר כללים ומגבלות מסוימים, הגבילו אותם ל -150 אורחים ודרשו מכולם לבצע בדיקה לפני אירוע ה- COVID. לא נמסרו פרטים נוספים ביום שישי, כולל האם המדינה תאפשר ריקוד או להקות חיות באירועי חתונה.

בהתאם לקהילה

זוגות עשויים להזמין חברים במסיבת החתונה וחברים קרובים ובני משפחה אחרים שאינם מגיעים לבתי כנסת או לשירותי יהדות באופן כללי. אם בני הזוג הם הורים, הם יכולים לבחור לפתוח את האירוע לכל רשימת אורחי החתונה או להגביל אותו לבני משפחתם הקרובה. חידוש חתונות ואירועי קייטרינג יסתמך על פעולותיו האחרונות של המושל אנדרו מ.קואומו לפתיחת הכלכלה מחדש והירידה המתמדת בחיוביות COVID-19 ובאשפוז בניו יורק.

אחד הדברים הקשים ביותר בתכנון חתונה בניו יורק

הוא שהמספר העצום של הספקים הזמינים יכול להקשות על קבלת החלטות חכמות בזמן. כל זוג שונה, ואולי כדאי להתאים את סדר האירועים לקבלת החתונה שלכם, ולא את הסדר המסורתי שתכננתם למטרה זו. המסורת של לשטוף את הזוג הטרי במתנות בביתם החדש ממשיכה עד היום במקלחת הכלות בפז'דז'ייצקי, המתקיימת 12 שבועות לפני החתונה.

תפריט נגישות